Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Życie klubowe » Działalność » życie klubowe » Przedwakacyjne spotkanie członków LC Police - 18.06.2011 r.
Lions Klub Police na dzisiejszej V Gali Charytatywnej otrzymał nagrodę za swoja działalność. Na zdjęciu Barbara Nagaj, Edyta Mazgiejko, Janek... więcej
06/12/2019
Ach, co to był za jubileusz..... 13 czerwca 2015 roku w uroczej restauracji "Lawenda" Lions Club Police obchodził 25-lecie powstania. Klub został... więcej
13/06/2015
From: Andrzej Marecki Sent: Monday, August 06, 2012 1:37 PM Pragnę poinformować, że nasza koleżanka Joanna... więcej
12/08/2012
We wtorek 13 grudnia 2011 członkowie Klubów Lions Strefy Zachodniopomorskiej spotkały się na Pierwszej Wspólnej Wigilii w pięknych wnętrzach... więcej
13/12/2011
18 czerwca w LC Police odbyło sie ostatnie przedwakacyjne spotkanie połączone z przekazaniem władzy. Spotkanie w Puszczy Wkrzańskiej, na terenie... więcej
18/06/2011

Przedwakacyjne spotkanie członków LC Police - 18.06.2011 r.

proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcie18 czerwca w LC Police odbyło sie ostatnie przedwakacyjne spotkanie połączone z przekazaniem władzy.
Spotkanie w Puszczy Wkrzańskiej, na terenie należącym do koła łowieckiego sprzyjało długim rozmowom.
Był czas na podsumowanie pracy klubu w kadencji 2010/2011 i snucie planów na rok następny. Dzięki pracy zarządu i wielkim wsparciu innych członków mogliśmy przeprowadzić wiele udanych akcji, pozyskać fundusze dla naszych podopiecznych, ale tez zwiększyć ilość członków klubu.
Sprawdzony w bojach stary zarząd pozostał na następny rok, z czego bardzo się cieszymy.
Latem zbieramy siły na następny rok pracy, bo znając energię i pomysłowość naszego prezydenta Jasia Ziętka zapowiada się pracowity rok. Oj będzie sie działo....

Joanna Cichecka
Past Prezydent LC Police

proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcie proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcie proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcie