Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » pozyskiwanie funduszy » II Biesiada Piwna w Policach

II Biesiada Piwna w Policach

Dnia 12 stycznia br., w Hotelu Dobosz w Policach odbył się doroczny Bal Charytatywny, organizowany przez policki Lions Club. Bal miał charakter Biesiady Piwnej w której uczestniczyło 150 gości.
Biesiadę prowadził i przygrywał do tańca Zespół Kwaśnica Bavarian Show. Przybyli goście, bawiąc się przy suto zastawionych stołach i popijając piwo z pięknych kufli, chętnie uczestniczyli w przygotowanych grach i zabawach. W trakcie Biesiady przeprowadzono zabawę fantową a także aukcje cennych przedmiotów.
Dzięki temu charytatywne konto pomocy polickiego Klubu, zasiliła bardzo pokaźna kwota. Zadowoleni goście, wychodząc, już umawiali się na jej trzecią Biesiadę Piwną!

Jan Ziętek
Past Prezydent LC Police